• -10%
Wewnetrzna gablota korkowa 6xA4 Wewnetrzna gablota korkowa 6xA4

Wewnętrzna Gablota Korkowa 6xA4

Indeks: SCXSC6xA4

485,97 zł
Brutto
539,97 zł
Brutto
395,10 zł
Netto
Zniżka 10%

Korkowa gablota informacyjna 6xA4 zamykana na klucz wykonana z anodowanych aluminiowych profili. Plecy gabloty wykonane są z  blachy pomalowanej na której znajduję się korek. Idealne rozwiązanie na klatki schodowe, do biur, urzędówszkół itd.

Ilość

Tradycyjna gablota korkowa 1xA4 w ramie aluminiowej jest jedną z najbardziej popularnych form prezentacji ogłoszeń i informacji w biurach, urzędach, szkołach, na korytarzach i klatkach schodowych. Precyzyjnie i estetycznie wykonana kontrukcja posiada wypełnienie z naturalnego korka. Wewnętrzna gablota korkowa przeznaczona jest na 6 kartek A4, które mocuje się pinezkami. Wymiana ogłoszeń, informacji czy plakatów jest szybka i bezproblemowa. Drzwiczki z pleksi o grubości 3 mm zamykane są na uniwersalny kluczyk i otwierają sie na bok na zawiasach. Tworzywo PleksiSan zapewnia doskonałą widoczność informacji, a plastikowe narożniki - bezpieczeństwo użytkowania.  Odległość między oszkleniem a korkiem wynosi 10 mm. Gablota korkowa dostępna jest również w innych wymiarach odpowiadających wielkokrotności formatu A4. Jednym uniwersalnym kluczykiem można otwierać i zamykać gabloty o formacie np. 2xA4, 3xA4, 4xA4 oraz pozostałych z tego modelu. Większe gabloty posadają zamknięcie na dwa zamki. Gabloty wewnętrzne korkowe możemy wieszać w zatłoczonych miejscach, w których zawartość powinna być bezpieczna, a wymiana kartek nie sprawiała problemów.

Klasyczne gabloty korkowe znajdują zastosowanie w firmach prywatnych, placówkach publicznych, oświatowych, medycznych, we wspólnotach i spółdzielniach mieszkaniowych. Aluminiowa tablica korkowa świetnie dopasuje się do każdego rodzaju wnętrz, zarówno tych domowych. Przyczepianie najważniejszych elementów i informacji pójdzie gładko i bez zarzutu, wystarczą do tego szpilki lub pinezki.

Najważniejsze zalety gabloty:

  • zamykana na klucz,

  • możliwość wieszania w pionie i poziomie,

  • korkowe podłoże z możliwością przypinania kartek pinezkami,

  • bezpieczne narożniki,

  • elementy montażowe w zestawie,

  • możliwość zakupu wersji ogniotrwałej  - zapytaj sprzedawcy!

Wymiary:

Szerokość: 71 cm

Wysokość: 65,5 cm

Głębokość: 2,6 cm

SCXSC6xA4
35 Przedmioty

Opis

Kolor
Aluminiowy
Wersja
Jednostronna
Panel przedni
PleksiSAN 3 mm
Narożniki
Plastikowe
Wypełnienie
Korkowe

Specyficzne kody

related products

13 innych produktów w tej samej kategorii: