• -10%
Wewnetrzna gablota korkowa 9xA4 Wewnetrzna gablota korkowa 9xA4

Wewnętrzna Gablota Korkowa 9xA4

Indeks: SCXSC9xA4

640,95 zł
Brutto
712,17 zł
Brutto
521,10 zł
Netto
Zniżka 10%

Korkowa gablota informacyjna zamykana na klucz wykonana z anodowanych aluminiowych profili. Plecy gabloty wykonane są z  blachy pomalowanej na której znajduję się korek. Idealne rozwiązanie na klatki schodowe, do biur

Ilość

Tradycyjna gablota korkowa 9xA4 w ramie aluminiowej jest jedną z najbardziej popularnych form prezentacji ogłoszeń i informacji w biurach, urzędach, szkołach, na korytarzach i klatkach schodowych. Precyzyjnie i estetycznie wykonana kontrukcja posiada wypełnienie z naturalnego korka. Wewnętrzna gablota korkowa przeznaczona jest na 9 kartek A4, które mocuje się pinezkami. Wymiana ogłoszeń, informacji czy plakatów jest szybka i bezproblemowa. Drzwiczki z pleksi o grubości 3 mm zamykane są na uniwersalny kluczyk i otwierają się na bok na zawiasach. Tworzywo PleksiSan zapewnia doskonałą widoczność informacji, a plastikowe narożniki - bezpieczeństwo użytkowania.  Odległość między oszkleniem a korkiem wynosi 10 mm. Gablota korkowa dostępna jest również w innych wymiarach odpowiadających wielkokrotności formatu A4. Jednym uniwersalnym kluczykiem można otwierać i zamykać gabloty o formacie np. 2xA4, 6xA4, 12xA4 oraz pozostałych z tego modelu. Większe gabloty posadają zamknięcie na dwa zamki. Gabloty wewnętrzne korkowe możemy wieszać w zatłoczonych miejscach, w których zawartość powinna być bezpieczna, a wymiana kartek nie sprawiała problemów.

Klasyczne gabloty korkowe znajdują zastosowanie w firmach prywatnych, placówkach publicznych, oświatowych, medycznych, we wspólnotach i spółdzielniach mieszkaniowych. Aluminiowa tablica korkowa świetnie dopasuje się do każdego rodzaju wnętrz, zarówno tych domowych. Przyczepianie najważniejszych elementów i informacji pójdzie gładko i bez zarzutu, wystarczą do tego szpilki lub pinezki.

Najważniejsze zalety gabloty:

  • zamykana na klucz,

  • możliwość wieszania w pionie i poziomie,

  • korkowe podłoże z możliwością przypinania kartek pinezkami,

  • bezpieczne narożniki,

  • elementy montażowe w zestawie,

  • możliwość zakupu wersji ogniotrwałej  - zapytaj sprzedawcy!

Wymiary:

Szerokość: 71 cm

Wysokość: 96 cm

Głębokość: 2,6 cm

SCXSC9xA4
16 Przedmioty

Opis

Kolor
Aluminiowy
Materiał
Aluminium
Drewno
Elementy montażowe
W zestawie
Wersja
Jednostronna
Wysokość
963 mm
Szerokość
711 mm
Głębokość
12 mm
Mocowanie
Na ścianę
Panel przedni
PleksiSAN 3 Mm
Narożniki
Plastikowe
Zaokrąglone
Gwarancja (m)
24
Długość
26 mm
Waga netto
4,76 kg
Waga całkowita
6,36 kg
Panel tylni
Korek

Specyficzne kody

related products

14 innych produktów w tej samej kategorii: