Gablota dzielona 80x100 cm

Indeks: GD80x100

902,82 zł
Brutto
734,00 zł
Netto

Wewnętrzna gablota ogłoszeniowa 80x100 cm dzielona na dwie części. Pierwsza część jest zamknięta na klucz dzięki czemu dostęp posiadają osoby uprawnione, a druga część jest otwarta dla wszystkich. Obie części gabloty możemy wykonać z dowolnym podłożem: korkowym, magnetycznem, tekstylnym dostępnym w 14 kolorach. Gablota wykonana jest z aluminium anodowanego, a drzwi frontowe zabezpieczone są szkłem akrylowym. Gablotę możemy wykonać w każdym niestandardowym formacie.

Powierzchnia otwarta
Ilość

Gablota ogłoszeniowa dzielona na część otwartą i zamkniętą 

Gablota ogłoszeniowa 80x100 cm dzielona na dwie części powstała jako odpowiedź na coraz większe zapotrzebowanie naszych Klientów na rozwiązanie, które w jednym miejscu pozwala zamknąć część ogłoszeń, które będą widoczne przez transparentną pleksę oraz część otwartą, gdzie każdy może umocować swoją treść. Projektując nową gablotę dwufunkcyjną staraliśmy się przede wszystkim myśleć o funkcjonalności. Część zamykana może służyć do mocowania ogłoszeń spółdzielni, wspólnot mieszkaniowych, lokali oraz właścicieli nieruchomości, zaś część otwarta jest przeznaczona dla każdego kto chciałby przekazać swoje ogłoszenie osobom z otoczenia. Można zmieścić ogłoszenie w którym każda zainteresowana osoba może oderwać z kartki numer telefonu. Wybierz naszą gablotę z ogłoszeniami do umieszczenia w sali w Kościele, aby parafianie też mogli dzielić się swoimi ogłoszeniami. Gablotę ogłoszeniową dzieloną można skonfigurować wg własnych potrzeb. Niezależnie część zamykaną jak i otwartą można wykonać z powierzchnią korkową, magnetyczną lub tekstylną. Nie zapomnij dobrać pinezki lub magnesy. Wysoka jakość wykonania pozwala umieścić gablotkę w każdym miejscu, dzięki czemu Twoja przestrzeń zyska na atrakcyjności

Gablota ogłoszeniowa dzielona wykonana jest z aluminium anodowanego i posiada bezpieczne zaokrąglone narożniki, a front drzwi wykonany jest z bezpiecznego szkła akrylowego. W gablocie 80x100 cm stosujemy zamki jednokluczykowe dzięki czemu przy zakupie kilku gablot wystarczy jeden kluczyk do ich otworzenia. Produkt ten możemy wykonać pod indywidualne potrzeby: w dowolnym formacie, z podłożem magnetycznym, korkowym lub tekstylnym, w wybranym kolorze wg palety RAL oraz z dodatkowym panelem na logo.

Możliwość zamówienia gabloty w trzech wariantach:

- magnetyczna,

- korkowa,

- tekstylna - dostępne 14 kolorów

Wzornik kolorów.PNG

Gablota ogłoszeniowa dzielona dostępna jest w formatach:

- 60x90 cm,

- 70x100 cm,

- 80x100 cm,

- 80x120 cm,

- 100x150 cm,

- każdy niestandardowy wymiar.

2023_01_Grapa_gablota_wizualizacja_GD3_material_sciana.jpg

GD80x100Magnetyczna
55 Przedmioty

Opis

Materiał
Aluminium / Tworzywo sztuczne
Wersja
Jednostronna
Wysokość
80 cm
Szerokość
100 cm
Głębokość
3 cm
Narożniki
Bezpieczne
Gwarancja (m)
24

Specyficzne kody

related products

5 innych produktów w tej samej kategorii:

group_work Zgoda na pliki cookie