Ramki Plakatowe

Zatrzaskowe ramki plakatowe OWZ ( otwórz-włóż-zamknij) pozawalają na szybką i sprawną wymianę wydruków. Ramki wykonane są z wysokiej jakości aluminium anodowanego, plecy ramki wykonane są z tworzywa sztucznego, a na froncie znajduje się folia ochronna z filtrem UV. W naszej ofercie ramki plakatowe dostępne są w wielu formatach zaczynając od małego formatu A5 kończąc na dużych ramkach 100x140 cm. Ramki plakatowe OWZ można mocować za pomocą śrub i kołków lub w prostszy bezinwazyjny sposób za pomocą taśmy dwustronnej. Ramki plakatowe OWZ dostępne są w kilku kolorach oraz w wersji jednostronnej oraz dwustronnej do mocowania np. na linkach pod sufitem. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się nasze ramki plakatowe z równomiernym podświetleniem LED.

Ramki Plakatowe

Podkategorie

Jest 27 produktów.

Pokazano 1-27 z 27 pozycji

Aktywne filtry

Magnetyczna rama plakatowa podświetlana LED

Cena 950,00 zł Netto
950,00 zł Brutto

Podświetlana LED magnetyczna rama plakatowa dostępna w wielu formatach oraz w wersji jedno i ...

Podświetlana LED magnetyczna rama plakatowa dostępna w wielu formatach oraz w wersji jedno i dwu stronnej. Przedni panel wykonany jest bezbarwnego poliwęglanu.

Zestaw Listew Plakatowych

Cena 30,69 zł Netto
30,69 zł Brutto

Zestaw dwóch listew plakatowych z ...

Zestaw dwóch listew plakatowych z uchwytami montażowymi. W łatwy sposób umieścisz swój plakat w listwie i powiesisz na przyssawkach lub ...

Zestaw linek o dł. 200 cm

Cena 19,90 zł Netto
19,90 zł Brutto

Zestaw dwóch stalowych linek o długości 200 cm każda ...

Zestaw dwóch stalowych linek o długości 200 cm każda przeznaczona do wieszania np. ram plakatowych pod sufitem.