• Nowy

Rama tekstylna

Indeks: TFR22W

134,07 zł
Brutto
109,00 zł
Netto

Innowacyjne ramy tekstylne – doskonałego połączenia estetyki, funkcjonalności i nowoczesnego designu. Profil dostępny w kolorze srebrnym i czarnym. Wydruk na tkaninie z uszczelką silikonową po obwodzie pozwala na proste mocowanie w profilu aluminiowym. Trzy standardowe rozmiary, każdy inny format dostępny na zamówienie.

Zapytaj o wycenę innych rozmiarów!

Kolor
Wybierz format
Wariant
Ilość

Innowacyjne ramy tekstylne – doskonałego połączenia estetyki, funkcjonalności i nowoczesnego designu. Nasze ramy tekstylne to idealne rozwiązanie dla tych, którzy pragną wyjątkowej prezentacji grafik, reklam czy zdjęć. Poznaj naszą ofertę i odkryj, jak możesz w pełni wykorzystać potencjał naszych produktów.

 

Nasze ramy tekstylne to kwintesencja elegancji i nowoczesności. Wykonane z solidnego profilu aluminiowego, gwarantują trwałość i odporność na upływ czasu. Profil może być anodowany na srebrno, dodając klasy i stylu, lub pomalowany na czarno, co nadaje ramom wyjątkowego charakteru. Tworzymy nie tylko ramki, ale prawdziwe dzieła sztuki.

 

To, co nas wyróżnia, to unikalny system montażu. Wydruk na tkaninie, z uszczelką silikonową po obwodzie, jest elegancko wsuwany w wytłoczenie w profilu. To atrakcyjne rozwiązanie bezramkowe pozwala skupić uwagę na samym wydruku, nadając mu główną rolę. Teraz to on przyciąga wzrok, nieprzerwanie fascynując swoją wyrazistością.

 

Współczesne potrzeby wymagają łatwego i szybkiego rozwiązania. Nasze ramy tekstylne spełniają te oczekiwania w pełni. Wybierając nasze produkty, zyskujesz możliwość łatwej wysyłki, a profile można złożyć, co ułatwia transport. Montaż to czysta przyjemność – prosty i intuicyjny. Wymienianie wydruków to kwestia chwil, co pozwala Ci na elastyczność w prezentacji treści.

 

Zmienność to drugie imię naszych ram SEG na wydruk tekstylny. Możliwość szybkiej wymiany grafik sprawia, że zawsze możesz dostosować wygląd ramy do aktualnych potrzeb. To idealne rozwiązanie dla firm, które chcą prezentować różne oferty, czy osób, które cenią sobie zmiany w wystroju.

 

Atrakcyjny, nowoczesny wygląd naszych ramek tekstylnych to nie tylko ich funkcja, ale także estetyka, która podkreśla ich wartość. To produkt, który nie tylko prezentuje, ale także zdobi przestrzeń. Stwórz swoje własne aranżacje, które przyciągną uwagę każdego obserwatora.

 

Zapraszamy do odkrycia potencjału naszych ram do wydruków tekstylnych. To innowacyjne podejście do prezentacji grafik, reklam i zdjęć. Każda rama to nie tylko produkt, ale również manifestacja Twojego stylu. Skorzystaj z ich możliwości i nadaj swoim treściom wyjątkowy kontekst.

 

W razie jakichkolwiek pytań, nasz zespół jest gotowy do udzielenia Ci wsparcia. Wybierz jakość, wybierz nowoczesność, wybierz nasze ramy tekstylne.

Zalety naszych ram tekstylnych:

  • łatwe do transportu - rama do samodzielnego złożenia
  • łatwość wymiany wydruku
  • bezramkowy wygląd grafiki
  • prosty montaż
  • dowolny wymiar na zamówienie

TFR22W
10 Przedmioty

Specyficzne kody

related products

16 innych produktów w tej samej kategorii: