Tablice kredowe

Drewniana Tablica kredowa do pisania pisakami kredowymi

Stojaki drewniane i tablice kredowe to elementy wyposażenia, które idealnie łączą praktyczne zastosowanie z funkcją jak najbardziej dekoracyjną. Nadają wyjątkowej atmosfery, która w dobie nowoczesnych technologi jest słodką nutą tradycjonalizmu. Przy tym pozwalają na wygodne przekazywanie informacji – z błyskawiczną możliwością ich modyfikacji. Na uwagę zasługuje możliwość wyboru koloru obramowania. Dostępne są 3 opcje – czarny, ciemnobrązowy lub jasnobrązowy. W zależności od modelu można również wybrać szerokość ramy tablicy.

Tradycyjne i niezwykle popularne tablice drewniane do produkty przeznaczone przede wszystkim dla punktów gastronomicznych takich ja restauracje, puby, kawiarnie, bistro, cukiernie lub herbaciarnie. Nie oznaczona to tym samym, że czarne tablice drewniane nie znajdą zastosowania w innych miejscach. Mogą być również używane w sklepach, recepcjach, poczekalniach oraz wszędzie tam, gdzie ważna jest szybka i prosta komunikacja. Niezwykła funkcjonalność tablic kredowych spowodowała ich powszechne użycie.

 

Nasze tablice kredowe pozwalają na błyskawiczną wymianę informacji dzięki specjalnie przygotowanym i niebrudzącym pisakom kredowym. Specjalnie przygotowane przez nas rozwiązanie dostarcza markerów kredowych w ośmiu różnych kolorach ze stalówką 3 lub 15 mm. Markery kredowe nie rysują powierzchni tablicy i są na tyle trwałe, że pozostają widoczne przez wiele dni.

 

W naszych tablicach używamy wysokiej jakości drewna liściastego, które jest wielokrotnie malowane. Ponadto w części modeli używamy twardego tworzywa, które jest odporne na warunki atmosferyczne. Mnogość kolorów, formatów, kształtów profila oraz modeli powoduje, że każdy znajdzie dla siebie interesujące rozwiązanie.

Tablice kredowe

Podkategorie

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

  • Nowy

Tablica kredowa w ramie drewnianej Classic

Cena 109,00 zł Netto
109,00 zł Brutto

Tablica kredowa z czarną powierzchnią do pisania. Przedstaw swój komunikat w 8 różnych ...

Tablica kredowa z czarną powierzchnią do pisania. Przedstaw swój komunikat w 8 różnych kolorach markerów na swojej tablicy drewnianej. Wytrzymała czarna powierzchnia do pisania wykonana jest ...

  • Nowy

Samoprzylepna tablica kredowa w rozmiarze 45x100

Cena 21,00 zł Netto
21,00 zł Brutto

Samoprzylepna tablica kredowa w formacie 45x100 cm przeznaczona jest do wszelkich prostych i ...

Samoprzylepna tablica kredowa w formacie 45x100 cm przeznaczona jest do wszelkich prostych i gładkich powierzchni. Uatrakcyjnij swoje miejsce i daj możliwość zapisywania prostych notatek na ...

  • Nowy

Drewniana tablica kredowa

Cena 84,00 zł Netto
84,00 zł Brutto

Tablica kredowa z powierzchnią do pisania pisakami kredowymi. Występuje w 3 różnych formatach ...

Tablica kredowa z powierzchnią do pisania pisakami kredowymi. Występuje w 3 różnych formatach oraz dwóch kolorach profila do wyboru - jasnym oraz czarnym.

  • Nowy

Pisak kredowy marker - 8 kolorów

Cena 8,60 zł Netto
8,60 zł Brutto

Pisaki kredowe przeznaczone do pisania po tablicach kredowych. Łatwe do wycierania, a ...

Pisaki kredowe przeznaczone do pisania po tablicach kredowych. Łatwe do wycierania, a jednocześnie utrzymują się przez długi czas na powierzchni tablicy drewnianej. Ich niebywałą zaletą jest ...

  • Nowy

Pisak kredowy biały 3 mm

Cena 8,60 zł Netto
8,60 zł Brutto

Marker kredowy w kolorze białym do pisania po tablicach lub potykaczach kredowych. Pisak ...

Marker kredowy w kolorze białym do pisania po tablicach lub potykaczach kredowych. Pisak kredowy posiada 3 mm stalówkę