Systemy Odgradzające

Nowoczesne, stylowe i funkcjonale słupki odgradzające idealnie sprawdzają się w przestrzeni publicznej. Systemy odgradzające najczęściej wykorzystywane są przy koncertach, imprezach masowych, na lotniskach, w muzeach, kinach, barach, restauracjach i w wielu innych miejscach. Z pomocą słupków odgradzających w łatwy i szybko sposób można wydzielić strefę wyłączoną z użytkowania przez klientów.

W sklepie grapa-systems.pl znajdą Państwo bogatą ofertę słupków w której znajdują się: słupki odgradzające z wysuwaną taśmą, systemy odgradzające z linami odgrodzeniowymi, ramki informacyjne na słupki odgradzające, puszki z wysuwaną taśmą do zamocowania na ścianie. 

Słupki odgradzające z linami

Nasze systemy odgradzające dostępne są w kolorze chromowanych oraz złotym z linami dostępnymi w wielu kolorach. Nasze słupki są najwyższej jakości, wykonane z trwałych materiałów, a co najważniejsze są ciężkie i stabilne. Wydzielenie strefy wyłączonej z użytkowania będzie jeszcze łatwiejsze.

Słupki odgrodzeniowe z wysuwaną taśma

System odgradzający z wysuwaną taśmą dostępnych jest w kolorze chromowanym i czarnym. W słupku zamontowany jest solidny pas odgradzający z automatycznym systemem wsuwania i wysuwania. Nowoczesny wygląda, dostępność różnych kolorów słupków oraz taśmą ogradzających pozwoli dostosować system odgradzający do wystroju Państwa wnętrza. 

Systemy Odgradzające

Podkategorie

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Aktywne filtry