• -10%
Wewnetrzna gablota korkowa 12xA4 Wewnetrzna gablota korkowa 12xA4

Wewnętrzna Gablota Korkowa 12xA4

Indeks: SCXSC12xA4

884,49 zł
Brutto
982,77 zł
Brutto
719,10 zł
Netto
Zniżka 10%

Korkowa gablota informacyjna zamykana na klucz wykonana z anodowanych aluminiowych profili. Plecy gabloty wykonane są z  blachy pomalowanej na której znajduję się korek. Idealne rozwiązanie na klatki schodowe, do biur

Ilość

Tradycyjna gablota korkowa w ramie aluminiowej jest jedną z najbardziej popularnych form prezentacji ogłoszeń i informacji w biurach, urzędach, szkołach, na korytarzach i klatkach schodowych. Precyzyjnie i estetycznie wykonana konstrukcja posiada wypełnienie z naturalnego korka. Wewnętrzna gablota korkowa przeznaczona jest na 12 kartek A4, które mocuje się pinezkami. Wymiana ogłoszeń, informacji czy plakatów jest wtedy szybka i bezproblemowa. Drzwiczki z pleksi o grubości 3 mm zamykane są na uniwersalny kluczyk i otwierają sie na bok na zawiasach. Tworzywo PleksiSan zapewnia doskonałą widoczność informacji, a plastikowe narożniki - bezpieczeństwo użytkowania. Odległość między oszkleniem a korkiem wynosi 12 mm. Gablota korkowa dostępna jest również w innych wymiarach odpowiadających wielkokrotności formatu A4. Uniwersalnym kluczykiem można otwierać i zamykać gabloty o formacie np. 2xA4, 6xA4, 8xA4 oraz pozostałych z tego modelu. Gabloty posiadają zamknięcie na dwa zamki. Wewnętrzne gabloty korkowe możemy wieszać w zatłoczonych miejscach, w których zawartość powinna być bezpieczna, a wymiana kartek nie sprawiała problemów.

Klasyczne gabloty korkowe znajdują zastosowanie w firmach prywatnych, placówkach publicznych, oświatowych, medycznych, we wspólnotach i spółdzielniach mieszkaniowych. Aluminiowa tablica korkowa świetnie dopasuje się do każdego rodzaju wnętrz, zarówno tych biurowych, jak i domowych. Przyczepianie najważniejszych elementów, informacji, plakatów pójdzie gładko i bez zarzutu, wystarczą do tego szpilki lub pinezki.

Najważniejsze zalety gabloty:

  • zamykana na klucz,

  • możliwość wieszania w pionie i poziomie,

  • korkowe podłoże z możliwością przypinania kartek pinezkami,

  • bezpieczne narożniki,

  • elementy montażowe w zestawie,

  • możliwość zakupu wersji ogniotrwałej  - zapytaj sprzedawcy !

Wymiary:

Szerokość: 93cm

Wysokość: 96 cm

Głębokość: 2,6 cm

SCXSC12xA4
11 Przedmioty

Opis

Kolor
Aluminiowy
Materiał
Aluminium
Drewno
Wersja
Jednostronna
Szerokość
931 mm
Głębokość
12 mm
Mocowanie
Na ścianę
Panel przedni
PleksiSAN 3 mm
Narożniki
Plastikowe
Zaokrąglone
Długość
26 mm
Waga netto
6,06 kg
Wypełnienie
Korkowe
Panel tylni
Korek

Specyficzne kody

related products

14 innych produktów w tej samej kategorii: