Zamykana gablota na menu Zamykana gablota na menu

Zewnętrzna gablota "SCZ" na ogłoszenie menu

Indeks: SCZ

282,90 zł
Brutto
230,00 zł
Netto

Zewnętrzna gablota na ogłoszenia, informacje lub menu zamykana na klucz. Idealne rozwiązanie do prezentowania cennika lub jadłospisu w lokalu jak i przed restauracją. Wyrazisty panel umieszczony nad plakatem umożliwia wykonanie nadruku lub naklejki z nazwą firmy, logo, daniem dnia czy specjalnością szefa kuchni skutecznie przyciągając uwagę.

Rozmiar
Kolor
Wersja
Podświetlenie
Ilość

Gablota na menu wykonana jest z aluminium anodowanego. Gablota wyposażona jest w panel na logo. Gablota z panelem dostępna jest tylko w kolorystyce srebrnej. Plecy gabloty są wykonane z blachy, dzięki czemu menu można przymocować za pomocą magnesów. Gablota jest odporna na warunki atmosferyczne.

  • Dostępne formaty 1xA4, 2xA4, 4xA4,

  • Gablota zamykana na zamek,

  • Możliwość zamówienia w wersji podświetlanej LED

  • Powierzchnia magnetyczna z możliwością pisania markerami.

Zewnętrzna gablota z panelem na logo lub podświetleniem z elegancką srebrną lub czarna ramą. Trwała i bezpieczna konstrukcja wykonana jest z aluminium. Oszklenie wykonane jest z przezroczystego poliwęglanu, dzięki czemu zawartość jest bardzo dobrze widoczna. Aluminiowy biały panel u góry gabloty pozwala na naniesienie logo, napisu lub nazwy firmy. Wykonane z blachy magnetycznej plecy umożliwiają przytwierdzanie magnesów oraz można po ich pisać markerami. Wewnętrzna głębokość między plecami a szyba wynosi 11 mm. Gablota dostępna jest w kolorze srebrnym lub czarnym, z podświetleniem oraz bez taśmy LED. Do gabloty LED dołączony jest zasilacz o mocy 12/24 V.

SCZ2xA4
14 Przedmioty

Opis

Kolor
Czarny
Srebrny
Materiał
Aluminium
Wersja
Jednostronna
Mocowanie
Na ścianę
Panel przedni
Pleksi
Oświetlenie
Tak
Panel tylni
Blacha megnetyczna

Specyficzne kody

EAN13
8595578322750

related products

16 innych produktów w tej samej kategorii: