Informacyjny totem reklamowy

Indeks: WTR001

527,67 zł
Brutto
429,00 zł
Netto

Totem reklamowy pełniący funkcję pylonu informacyjnego. Elegancka konstrukcja wykonana z wysokiej jakości aluminium anodowanego na kolor srebrny oraz metalowej podstawy sprawi, że stojak idealnie wkomponuje się w otoczenie i będzie pełnił funkcję informacyjną. Możliwość zadrukowania panelu tylnego dowolną grafiką, sprawi że Twoi odbiorcy otrzymają precyzyjną informację. Doskonale widoczny w formacie 350x1750 mm. Dostępny w wersji albo jako sam stelaż, albo z wypełnieniem w kolorze czarnym, białym lub srebrnym na płycie dibond lub z wyklejonym panelem (na białej płycie) wg Państwa projektu. Stojak ze znakowaniem jest w wersji jednostronnej.

Wariant
Ilość

TOTEM REKLAMOWY ZASTOSOWANIE

Totem reklamowy znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie niezbędne jest przekazanie informacji. Totemy reklamowe pełnią doskonała funkcję jako wsparcie marketingowe na wszelkiego rodzaju eventach, wydarzeniach i imprezach targowych. Ponadto stojaki te mogą również pełnić funkcję pylonu informacyjnego, dzięki czemu można przekazać niezbędne informacje o kierunku zwiedzania lub przemieszczania się, a także oznaczyć pomieszczenia, jak np sala konferencyjna. Elegancka konstrukcja wykonana z wysokiej jakości aluminium anodowanego na kolor srebrny oraz metalowej podstawy sprawi, że stojak idealnie wkomponuje się w otoczenie i będzie pełnił funkcję informacyjną. Wybierz totem reklamowy do Grapa Systems i zdobądź przewagę nad innymi. Oznacz swój punkt w nowoczesny sposób. Zwarta konstrukcja stojaka sprawia, że stojak zajmuje niewiele miejsca.

WYKONANIE

Konstrukcja stojaka reklamowego wykonana jest z profila anodowanego na kolor srebrny. Profil jest aluminiowy, dzięki czemu całość jest znacznie lżejsza, a środek ciężkości został przeniesiony znacznie niżej. To gwarantuje dużą stabilność pylonu informacyjnego. Cienki, a jednocześnie mocny profil nadaje lekkości i elegancji całej konstrukcji. Podstawa wykonana jest ze stali malowanej proszkowo w kolorze srebrnym. To sprawia, że Totem reklamowy jest idealnym nośnikiem marketingowym, który doskonale wkomponuje się w każdą przestrzeń - zarówno tą nowoczesną jak i tradycyjną. Najważniejszym jest jednak to co przyciąga uwagę w stojaku - jego treść. Tylny panel można zadrukować wg własnych potrzeb. Po przesłaniu pliku graficznego my wykonamy to za Państwa. Można też zamówić stojak bez wypełnienia i wówczas otrzymają Państwo samą konstrukcję. W standardzie proponujemy również tylną ścianę wykonaną z płyty dibond w kolorze białym, czarnym lub srebrnym. Wówczas stojak można wykleić folią zadrukowaną wg potrzeb. Wymiar stojaka wynosi 350x1720 mm, zaś widoczny rozmiar grafiki to 338x1720 mm. Plik graficzny należy przygotować z 10 mm spadami.

PYLON INFORMACYJNY PRZYDATNE INFORMACJE

Możliwość zadrukowania panelu tylnego dowolną grafiką, sprawi że Twoi odbiorcy otrzymają precyzyjną informację. Dostosuj przygotowanie wizualizacji w taki sposób, aby Twoi odbiorcy otrzymali wszystkie niezbędne informacje w przejrzysty sposób. Niebywałą zaletą stojaka informacyjnego jest to, że jest on dostępny zarówno w wersji jednostronnej jak i dwustronnej. Doskonale sprawdzi się zarówno w korytarzu jako znak kierunkowy jak i oznakowanie powierzchni lub miejsca. Wybierz totem reklamowy również jako wsparcie marketingowe podczas targów lub eventów, które prowadzisz. Doskonale widoczny w formacie 350x1750 mm Przekaż najważniejsze informacje na wysokości wzroku, a nikt nie przeoczy Twojego komunikatu. Niewielka szerokość powoduje, że nie zasłoni on żadnych ważnych dla Ciebie elementów wyposażenia. Zdecyduj się na rozwiązanie od Grapa Systems i ciesz się ze swojego zakupu. Zakupując sam stelaż otrzymasz stojak bez wypełnienia, wersja z panelem na logo oznacza, że dotrze stojak z wypełnieniem w kolorze białym, zaś stelaż + wydruk to wersja w której na wypełnieniu wykonamy wydruk wg przesłanego projektu. 

WTR001
14 Przedmioty

Opis

Wielkość plakatu
350x1750 mm
Kolor
Srebrny
Profil
Aluminiowy
Materiał
aluminium, metal malowany proszkowo, pvc, dibond
Pakowanie
Jednostkowe w karton
Elementy montażowe
W zestawie
Wersja
Dwustronna
Wysokość
1750 mm
Szerokość
350 mm
Panel przedni
Dibond biały, czarny lub srebrny
Gwarancja (m)
12

Specyficzne kody

related products

16 innych produktów w tej samej kategorii: