Totem na ulotki

Indeks: WTR003

961,86 zł
Brutto
782,00 zł
Netto

Totem reklamowy wraz z kieszeniami na ulotki. Elegancka konstrukcja wykonana z wysokiej jakości aluminium anodowanego na kolor srebrny oraz metalowej podstawy sprawi, że stojak idealnie wkomponuje się w otoczenie i będzie pełnił funkcję informacyjną. Niebywałą zaletą jest możliwość umieszczenia od jednego do trzech poziomów kieszeni na formaty A5, A4 oraz DL (1/3A4). Możliwość wyklejenia panelu tylnego dowolną grafiką, sprawi że Twoi odbiorcy otrzymają permanentną informację, a zebrane ulotki utrwalą Twój przekaz na dłużej. Doskonale widoczny w formacie 350x1750 mm. Dostępny w wersji z wypełnieniem w kolorze białym do samodzielnego wyklejenia grafiki na folii. Na zamówienie tło dostępne w kolorze srebrnym (szczotkowana) lub czarnym. 

Wybierz format
Liczba kieszeni
Ilość

TOTEM REKLAMOWY NA ULOTKI ZASTOSOWANIE

Totem na ulotki sprawdzi się wszędzie tam, gdzie konieczne jest przekazanie informacji oraz utrwalenie jej w formie przekazanych ulotek. Podłogowe stojaki na ulotki pełnią doskonała funkcję jako wsparcie sprzedaży w sklepach, placówkach bankowych, hotelach i wielu innych miejscach w których źródłem informacji jest ulotka. Niebywałą zaletą stojaka na ulotki od Grapa Systems jest to, że mogą również sprawdzić się jako pylon informacyjny, dzięki któremu można przekazać niezbędne informacje o kierunku przemieszczania się lub utrwalić przekaz z ulotki. Doskonała konstrukcja wykonana z wysokiej jakości aluminium anodowanego na kolor srebrny oraz metalowej podstawy sprawi, że stojak idealnie wkomponuje się w otoczenie i będzie pełnił funkcję informacyjną oraz zajmie się dystrybucją ulotek. Wybierz stojak reklamowy do Grapa Systems i zdobądź przewagę nad innymi. Oznacz swój punkt sprzedaży w nowoczesny sposób. Prosta konstrukcja stojaka sprawia, że zajmuje on niewiele miejsca.

 

WYKONANIE

Stelaż stojaka na ulotki jest przygotowany z profila anodowanego na kolor srebrny. Profil wykonano z aluminium, dzięki czemu konstrukcja jest znacznie lżejsza, a środek ciężkości został przeniesiony znacznie niżej. To gwarantuje dużą stabilność totemu na ulotki. Cienki, a jednocześnie mocny profil nadaje lekkości i elegancji całej konstrukcji. Podstawę przygotowano ze stali malowanej proszkowo na kolor srebrny. To sprawia, że stojak na ulotki jest doskonałym nośnikiem marketingowym, który idealnie wkomponuje się w każdą przestrzeń - zarówno tą nowoczesną jak i tradycyjną. Najważniejszym jest jednak to co przyciąga uwagę w stojaku - jego treść. Panel można wykleić wg własnych potrzeb, zaś na górze znajduje się koszulka z plexi w formacie A4 w którą wsuwamy wydrukowaną kartkę z logiem lub z dowolną grafiką. W standardzie płyta jest w kolorze białym. Na specjalne zamówienie możemy przygotować stojak z tłem czarnym lub srebrnym. Wówczas stojak można wykleić folią zadrukowaną wg potrzeb. Na stojaku można zamocować od jednego do trzech poziomów kieszeni, które są wykonane z plexi. Format kieszeni jest przygotowany na ulotki A4, A5 oraz DL (1/3A4) i można je komponować w 1,2 lub 3 rzędach. Poza pojedynczymi kieszonkami A4 i A5 występują również kombinacje 2xA5, 2xA4 oraz 3xDL, gdzie kieszonki są umieszczone jedna obok drugiej.

 

TOTEM NA ULOTKI – PRZYDATNE INFORMACJE

Możliwość wyklejenia panelu tylnego dowolną grafiką na folii, sprawi że Twoi Klienci zapoznają się z Twoim przekazem. Przygotuj wizualizację w taki sposób, aby Twoi odbiorcy otrzymali wszystkie niezbędne informacje w przejrzysty sposób. Niebywałą zaletą stojaka na ulotki jest to, że można w dowolny sposób komponować wielkość kieszonek na ulotki oraz ilość ich poziomów. Maksymalna ilość poziomów wynosi 3. Plexa formatu A4 na górze stojaka pozwala w łatwy sposób na wymianę wydruku. Totem na ulotki idealnie sprawdzi się zarówno w hotelowym korytarzu czy recepcji, jak i w Twoim punkcie sprzedaży. Wybierz stojak na ulotki również jako wsparcie marketingowe podczas wystaw lub akcji specjalnych, które prowadzisz, aby w łatwy i prosty sposób dystrybuować ulotki do swoich odbiorców. Doskonale widoczny w formacie 350x1750 mm. Przekaż najważniejsze informacje na wysokości wzroku, a nikt nie przeoczy Twojego komunikatu. Niewielka szerokość powoduje, że nie zasłoni on żadnych ważnych dla Ciebie elementów wyposażenia. Dodatkowe miejsca na ulotki wzmocnią Twój przekaz. Zdecyduj się na rozwiązanie od Grapa Systems i ciesz się ze swojego zakupu.

WTR003
20 Przedmioty

Opis

Kolor
Srebrny
Profil
Aluminiowy
Materiał
aluminium, metal malowany proszkowo, pvc, dibond
Pakowanie
Jednostkowe w karton
Elementy montażowe
W zestawie
Wersja
Jednostronna
Wysokość
1750 mm
Panel przedni
Dibond biały lub naklejka
Gwarancja (m)
12

Specyficzne kody

related products

16 innych produktów w tej samej kategorii: