• Nowy

Stojak na plakat na dwóch nogach

Indeks: PDCLA

703,56 zł
Brutto
572,00 zł
Netto

Estetyczny stojak na plakat dostępny w dwóch kolorach - czarnym i srebrnym. Występuje na plakat w formacie A1 oraz 2xA1 w wersji dwustronnej. Lekka konstrukcja wykonana z profila aluminiowego.

Kolor
Wybierz format
Ilość

Stojak na plakat

Elegancji stojak na plakat, który nie tylko spełnia swoje funkcje praktyczne, ale także dodaje elegancji i profesjonalizmu Twoim prezentacjom. Oto dlaczego nasz stojak jest idealnym wyborem:

Dwustronny Design z Ramkami Zatrzaskowymi: Nasz stojak na plakat został zaprojektowany z myślą o maksymalnej widoczności. Dzięki dwustronnej konstrukcji i ramkom zatrzaskowym z obu stron, możesz prezentować dwa plakaty jednocześnie, co sprawia, że jest doskonały do przyciągania uwagi w ruchliwych miejscach.

Anodowane na Srebrno Ramki w Kolorze Czarnym i Szarym: Stojak dostępny jest w dwóch eleganckich kolorach - czarnym i szarym (anodowany na srebrno). To połączenie nadaje mu nowoczesny i estetyczny wygląd, który doskonale komponuje się z różnymi stylami wnętrz.

Dwa Formaty - A1 i 2xA1: Niezależnie od tego, czy prezentujesz większe czy mniejsze plakaty, nasz stojak jest dostępny w dwóch formatach: A1 i 2xA1. To elastyczne rozwiązanie, które dostosowuje się do Twoich potrzeb prezentacyjnych.

Nogi z Podstawą Aluminiową: Solidne i lekkie nogi z podstawą aluminiową zapewniają stabilność stojaka, jednocześnie ułatwiając przenoszenie i transport. Wybierając nasz stojak, otrzymujesz nie tylko elegancję, ale także praktyczność w obsłudze.

Prosty Montaż: Montaż naszego stojaka jest niezwykle prosty i szybki. Dzięki intuicyjnemu systemowi, nawet bez doświadczenia w składaniu mebli, z łatwością przygotujesz go do prezentacji.

Wybierając nasz stojak na plakat, inwestujesz nie tylko w funkcjonalność, ale także w estetykę. Dodaj profesjonalny wygląd i skuteczność prezentacji do swojego sklepu, biura czy eventu. Kup teraz i podkreśl swoje treści w sposób, który przyciąga uwagę i zachwyca!

Zalety aluminiowego stojaka na plakat:

  • konstrukcja aluminiowa,
  • ramka zatrzaskowa OWZ
  • dwa formaty - A1 oraz 2xA1
  • stabilna podstawa
  • dostępny w kolorze czarnym i w kolorze srebrnym
  • łatwy w transporcie

PDCLA
572 Przedmioty

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii: