Stojak na ulotki podłogowy wysoki Stojak na ulotki podłogowy wysoki

Stojak na ulotki A5 A4 DL wysoki

Indeks: WSU010

576,87 zł
Brutto
469,00 zł
Netto

Wysoki podłogowy stojak na ulotki wraz z dodatkowym panelem graficznym dostępnym jako opcja. Elegancka konstrukcja wykonana z wysokiej jakości aluminium anodowanego na kolor srebrny oraz metalowej podstawy sprawi, że stojak idealnie wkomponuje się w otoczenie i będzie pełnił zarówno funkcję informacyjną jak i pozwoli na dystrybucję ulotek potencjalnym Klientom. Na nodze stojaka znajdują się trzy poziomy kieszeni na ulotki w formacie A5, A4 i DL a także 2xA4 oraz 2xA5. Możliwość umieszczenia dowolnej grafiki na panelu informacyjnym, sprawi że Twoi odbiorcy otrzymają permanentną informację, a zebrane ulotki utrwalą Twój przekaz na dłużej. Doskonale widoczny o wysokości 1750 mm. Dostępny z kieszeniami z plexi lub metalowymi w kolorze szarym oraz z tabliczką informacyjną lub bez ...

Wybierz format
Wersja
Wariant
Ilość

PODŁOGOWY STOJAK NA ULOTKI Z TABLICZKĄ INFORMACYJNĄ – ZASTOSOWANIE

Wolnostojący stojak na ulotki wysoki sprawdzi się wszędzie tam, gdzie konieczne jest przekazanie informacji oraz utrwalenie jej w formie przekazanych ulotek. Podłogowy stojaki na ulotki z trzema poziomami kieszeni DL (1/3A4), A5 lub A4 spełni doskonale swoją funkcję jako wsparcie sprzedaży w sklepach, placówkach bankowych, hotelach i wielu innych miejscach w których źródłem informacji jest ulotka. Niekwestionowaną zaletą stojaka na ulotki od Grapa Systems jest dołączenie dodatkowej tabliczki informacyjnej, dzięki której można przekazać podstawowe informacje na panelu na logo, a następnie utrwalić je na ulotce. Doskonała konstrukcja wykonana z wysokiej jakości aluminium anodowanego na kolor srebrny oraz metalowej podstawy sprawi, że stojak idealnie wkomponuje się w otoczenie i będzie pełnił funkcję informacyjną oraz zajmie się dystrybucją ulotek. Wybierz stojak reklamowy na ulotki od Grapa Systems i zdobądź przewagę nad innymi. Oznacz swój punkt sprzedaży w nowoczesny sposób. Prosta konstrukcja stojaka sprawia, że zajmuje on niewiele miejsca.

 

WYKONANIE – STOJAK NA KATALOGI I ULOTKI

Noga podłogowego stojaka na ulotki jest wykonana z profila anodowanego na kolor srebrny. Profil jest  aluminiowy, dzięki czemu konstrukcja jest znacznie lżejsza, a środek ciężkości został przeniesiony nieco niżej. To gwarantuje dużą stabilność prezentowanego stojaka na ulotki. Solidny i jednocześnie mocny profil nadaje elegancji całej konstrukcji. Podstawę przygotowano ze stali malowanej proszkowo na kolor srebrny. To sprawia, że stojak na ulotki jest doskonałym nośnikiem marketingowym, który idealnie wkomponuje się w każdą przestrzeń - zarówno tą nowoczesną jak i tradycyjną. Najważniejszym jest jednak to co przyciąga uwagę w stojaku – tj. jego treść. Tabliczkę informacyjną można przygotować wg własnych potrzeb, zaś poniżej znajdują się kieszenie z plexi na format A5, A4 oraz DL. Kieszenie A4 można również zamienić na wersję metalową. W standardzie panel informacyjny jest przygotowany w formie ramki zatrzaskowej, gdzie wydruk jest chroniony folią antyrefleksyjną z filtrem UV. Uchwyty z plexi występują w wersji A5 oraz A4 a także 2xA5 i 2xA4 oraz 3xDL, gdzie kieszonki są umieszczone jedna obok drugiej. W każdym stojaku znajdują się 3 poziomy kieszeni.

STOJAK NA ULOTKI WYSOKI – PRZYDATNE INFORMACJE

Możliwość umieszczenia dowolnej grafiki na tabliczce informacyjnej, sprawi że Twoi Klienci zapoznają się z Twoim przekazem. Przygotuj wizualizację w taki sposób, aby Twoi odbiorcy otrzymali wszystkie niezbędne informacje w przejrzysty sposób. Niekwestionowaną zaletą wolnostojącego stojaka na ulotki jest to, że łączy on w sobie funkcję informacyjną z możliwością wyjmowania ulotek. Stojaczek na ulotki idealnie sprawdzi się zarówno w hotelowym holu czy recepcji, jak i w Twoim punkcie sprzedaży czy sklepie. Wybierz wolnostojący stojak na ulotki również jako wsparcie marketingowe podczas wystaw lub akcji specjalnych, które prowadzisz, aby w łatwy i prosty sposób dystrybuować ulotki do swoich odbiorców. Doskonale widoczny o wysokości 1750 mm. Przekaż najważniejsze informacje w formie ulotki, aby nikt nie przeoczył twojego komunikatu. Niewielki rozmiar powoduje, że nie zasłoni on żadnych ważnych dla Ciebie elementów wyposażenia. Dodatkowe miejsca na ulotki wzmocnią Twój przekaz. Zdecyduj się na rozwiązanie od Grapa Systems i ciesz się ze swojego zakupu.

WSU010
19 Przedmioty

Opis

Kolor
Srebrny
Profil
Aluminiowy
Materiał
aluminium, metal malowany proszkowo, pvc,
Pakowanie
Jednostkowe w karton
Elementy montażowe
W zestawie
Wersja
Jednostronna
Wysokość
1750 mm
Gwarancja (m)
12

Specyficzne kody

related products

16 innych produktów w tej samej kategorii:

group_work Zgoda na pliki cookie