Stojak na ulotki z kieszenią 2xA4

Indeks: WSU004

532,59 zł
Brutto
433,00 zł
Netto

Podłogowy stojak na ulotki z dodatkowym panelem graficznym. Elegancka konstrukcja wykonana z wysokiej jakości aluminium anodowanego na kolor srebrny oraz metalowej podstawy sprawi, że stojak idealnie wkomponuje się w otoczenie i będzie pełnił zarówno funkcję informacyjną jak i pozwoli na dystrybucję ulotek potencjalnym Klientom. Na szczycie stojaka znajduje się kieszeń na ulotki w formacie 2xA4 (lub A3). Możliwość wyklejenia panelu tylnego dowolną grafiką, sprawi że Twoi odbiorcy otrzymają permanentną informację, a zebrane ulotki utrwalą Twój przekaz na dłużej. Doskonale widoczny o wysokości 1150 mm. Dostępny w wersji z wypełnieniem w kolorze białym do samodzielnego wyklejenia grafiki na folii oraz z kieszeniami z plexi lub metalowymi w kolorze szarym.

Wersja
Wariant
Ilość

PODŁOGOWY STOJAK NA ULOTKI 2xA4 Z PANELEM ZASTOSOWANIE

Stojak na ulotki 2xA4 sprawdzi się wszędzie tam, gdzie konieczne jest przekazanie informacji oraz utrwalenie jej w formie przekazanych ulotek. Podłogowy stojaki na ulotki z kieszeniami 2xA4 spełni doskonale swoją funkcję jako wsparcie sprzedaży w sklepach, placówkach bankowych, hotelach i wielu innych miejscach w których źródłem informacji jest ulotka. Niekwestionowaną zaletą stojaka na ulotki od Grapa Systems jest to, że mogą również sprawdzić się jako pylon informacyjny, dzięki któremu można przekazać podstawowe informacje na panelu na logo, a następnie utrwalić je na ulotce. Doskonała konstrukcja wykonana z wysokiej jakości aluminium anodowanego na kolor srebrny oraz metalowej podstawy sprawi, że stojak idealnie wkomponuje się w otoczenie i będzie pełnił funkcję informacyjną oraz zajmie się dystrybucją ulotek. Wybierz stojak reklamowy 2xA4 do Grapa Systems i zdobądź przewagę nad innymi. Oznacz swój punkt sprzedaży w nowoczesny sposób. Prosta konstrukcja stojaka sprawia, że zajmuje on niewiele miejsca.

 

WYKONANIE – STOJAK NA KATALOGI I ULOTKI

Stelaż wolnostojącego stojaka na ulotki jest wykonano z profila anodowanego na kolor srebrny. Profil jest  aluminiowy, dzięki czemu konstrukcja jest znacznie lżejsza, a środek ciężkości został przeniesiony nieco niżej. To gwarantuje dużą stabilność prezentowanego stojaka na ulotki. Cienki, a jednocześnie mocny profil nadaje lekkości i elegancji całej konstrukcji. Podstawę przygotowano ze stali malowanej proszkowo na kolor srebrny. To sprawia, że stojak na ulotki jest doskonałym nośnikiem marketingowym, który idealnie wkomponuje się w każdą przestrzeń - zarówno tą nowoczesną jak i tradycyjną. Najważniejszym jest jednak to co przyciąga uwagę w stojaku - jego treść. Panel można wykleić wg własnych potrzeb, zaś na górze znajduje się kieszeń z plexi na format 2xA4. Kieszeń można również zamienić na wersję metalową. W standardzie płyta jest w kolorze białym. Na specjalne zamówienie możemy przygotować stojak z tłem czarnym lub srebrnym. Panel wyklejamy folią zadrukowaną wg potrzeb. oraz 3xDL, gdzie kieszonki są umieszczone jedna obok drugiej.

STOJAK NA ULOTKI – PRZYDATNE INFORMACJE

Możliwość wyklejenia panelu tylnego dowolną grafiką na folii, sprawi że Twoi Klienci zapoznają się z Twoim przekazem. Przygotuj wizualizację w taki sposób, aby Twoi odbiorcy otrzymali wszystkie niezbędne informacje w przejrzysty sposób. Niekwestionowaną zaletą stojaka na ulotki 2xA4 jest to, że łączy on w sobie funkcję informacyjną z możliwością wyjmowania ulotek. Stojaczek na ulotki idealnie sprawdzi się zarówno w hotelowym holu czy recepcji, jak i w Twoim punkcie sprzedaży czy sklepie. Wybierz stojak na ulotki również jako wsparcie marketingowe podczas wystaw lub akcji specjalnych, które prowadzisz, aby w łatwy i prosty sposób dystrybuować ulotki do swoich odbiorców. Doskonale widoczny o wysokości 1150 mm. Przekaż najważniejsze informacje formie ulotki, aby nikt nie przeoczył twojego komunikatu. Niewielki rozmiar powoduje, że nie zasłoni on żadnych ważnych dla Ciebie elementów wyposażenia. Dodatkowe miejsca na ulotki wzmocnią Twój przekaz. Zdecyduj się na rozwiązanie od Grapa Systems i ciesz się ze swojego zakupu.

WSU004
20 Przedmioty

Opis

Kolor
Srebrny
Profil
Aluminiowy
Materiał
aluminium, metal malowany proszkowo, pvc
Pakowanie
Jednostkowe w karton
Elementy montażowe
W zestawie
Wersja
Jednostronna
Wysokość
1150 mm
Gwarancja (m)
12
Panel tylni
Płyta pvc do wyklejenia grafiki

Specyficzne kody

related products

16 innych produktów w tej samej kategorii:

group_work Zgoda na pliki cookie