Tablica suchościeralna magnetyczna

Indeks: AWBNECS

52,77 zł
Brutto
42,90 zł
Netto

Magnetyczna suchościeralna tablica wykonana z aluminium anodowanego przeznaczona do pisania markerami lub przyczepiania magnesami ważnych informacji. Powierzchnia do pisania jest w kolorze białym, łatwo się po niej pisze, a dzięki zastosowaniu specjalnej powłoki czyszczenie jest równie łatwe. W zestawie znajduje się półka na markery oraz zestaw montażowy.

Wielkość tablicy
Ilość

Tablica do pisania o powierzchni suchościeralnej i magnetycznej łączy w sobie łatwość pisania, czyszczenia oraz mocowania informacji za pomocą magnesów. Magnetyczna tablica suchościeralna to obowiązkowe narzędzie, które ułatwia pracę i organizację wszelkich spotkań w szkole, biurze lub urzędzie. Tablica do pisania markerami o wysokim poziomie wykończenia jest trwała i bezpieczna. Obramowanie tablicy wykonane jest z anodowanego aluminium, z odlewanymi plastikowymi narożnikami zabezpieczającymi. Wysokiej jakości stalowa powierzchnia lakierowana na biało pozwala na pisanie markerami i stosowanie magnesów. Biała powierzchnia użytkowa umożliwia bezproblemowe pisanie oraz czyszczenie panelu. Lekka i nowoczesna tablica magnetyczno-suchościeralna przeznaczona jest do zawieszenia na ścianie w poziomie lub w pionie. Śruby montażowe oraz półka na przybory również w kolorze srebrnym dołączone są do zestawu.

Magnetyczne suchościeralne tablice znajdują zastosowanie w placówkach publicznych, oświatowych, w biurach oraz innych licznych miejscach publicznych. Tablice suchościeralne dostępne są w wielu formatach do wyboru. Istnieje możliwość dokupienia do tablicy markerów, gąbki lub płynu do czyszczenia.

Główne zalety:

  • uniwersalizm tablicy pozwalający na pisanie markerami i przypinanie magnesów,

  • estetyka i nowoczesny styl,

  • wysoki poziom wykończenia detalów,

  • biały panel z lakierowanej stali i bezpieczne narożniki z plastiku,

  • rama wykonana z aluminium anodowane na srebrno,

  • łatwy montaż za pomocą haczyków mocujących, 

  • do zamocowania na ścianie w orientacji pionowej jak i poziomej, 

  • półka na markery utrzymana w podobnej kolorystyce,

  • elementy do instalacji dołączone do zestawu.

AWBNECS
100 Przedmioty

Opis

Materiał
Aluminium
Pakowanie
1
Wersja
Jednostronna
Narożniki
Bezpieczne

Specyficzne kody

related products

16 innych produktów w tej samej kategorii: