• Nowy

Tablica szklana suchościeralna-magnetyczna

Indeks: AMMSZ

99,00 zł
Netto
99,00 zł

Tablica szklana w występująca w kolorze czarnym oraz białym. Powierzchnia ułatwia łatwe pisanie i następnie wycieranie. Dodatkowo tablica posiada właściwości magnetyczne co umożliwia mocowanie informacji za pomocą magnesów. Dostępna w wielu standardowych formatach.

Kolor
Wielkość tablicy
Ilość

Tablica szklana suchościeralna daje możliwość pisania po powierzchni markerami, a następnie łatwego czyszczenia powierzchni tablicy. Z kolei właściwości magnetyczne pozwalają na umieszczenia na powierzchni informacji za pomocą magnesów. Tablica jest wykonana z wysokiej jakości szkła hartowanego o grubości 4 mm ponadto z oszlifowanymi krawędziami. Tył tablicy jest wykonany z  blachy galwanizowanej, dzięki czemu na przodzie tablicy można umieszczać informacje za pomocą magnesów. Do zestawu dodajemy śruby i kołki rozporowe wraz z instrukcją montażu tablicy na ścianie. Ponadto w komplecie znajdują się marker, dwa magnesy w kolorze srebrnym oraz gąbka i czyścik do tablicy. Zaletą tablicy jest doskonała ścieralność markera bez pozostawiania smug i plam na powierzchni. Czyszczenie odbywa się za pomocą miękkiej gąbki lub ściereczki. Dodatkowo dla jeszcze lepszego efektu można wykorzystać płyny dezynfekujące. Do wyboru są dwa kolory tablicy, biały lub czarny do wyboru. Tył wykonany z metalu i w zależności od formatu istnieją dwa sposoby montażu. Tablicę szklaną można powiesić zarówno w pionie jak i w poziomie. Połączenie szkła oraz ciekawe wykończenie sprawiają, że tablice szklane są nie tylko materiałem użytkowym, ale również doskonale wkomponowują się w każdą przestrzeń i stają się elementem wyposażenia. Sprawdzą się doskonale zarówno w szkole, biurze jak i w domu. Dobór odpowiedniego formatu i koloru wpasuje się w każdą przestrzeń. Materiały z których zostały wykonane tablice, sprawiają, że są one trwałym materiałem.

 

Tablice szklane posiadają Certyfikat Zgodności, który potwierdza, że wyrób spełnia wymagania zawarte w normie PN-EN 14434:2010, tzn. jest bezpieczny podczas jego montażu i użytkowania. Produkt opatrzony jest znakiem 

AMMSZ
10 Przedmioty

Opis

Materiał
Szkło
Pakowanie
Jednostkowe
Elementy montażowe
W zestawie
Wersja
Jednostronna
Panel przedni
Szkło
Gwarancja (m)
12

Specyficzne kody

related products