• -10%

Zewnętrzna Gablota Magnetyczna 4xA4

Indeks: SCS4xA4

600,34 zł
Brutto
667,04 zł
Brutto
488,08 zł
Netto
Zniżka 10%

Magnetyczna gablota informacyjna 4xA4 zamykana na klucz wykonana z anodowanych aluminiowych profili. Plecy gabloty wykonane są z blachy pomalowanej proszkowo, dzięki czemu powierzchnia jest magnetyczna oraz daje możliwość pisania markerami. Gablota dostępna jest w trzech kolorach: czarnym, srebrnym i antracytowym. Ten model gabloty ogłoszeniowej może być stosowany wewnątrz i na zewnątrz budynku.

Kolor
Ilość

Wymiary:

Szerokość: 52 cm

Wysokość: 70cm

Głębokość: 2,3 cm

Waga: 4,7 kg

  •    

Gablota ogłoszeniowo informacyjna 4xA4 z podłożem magnetycznym do użytku wewnętrznego oraz zewnętrznego to idealny produkt do eksponowania Twoich informacji w widocznym miejscu. Nasze tablice informacyjne wykonane są z najwyższej jakości aluminium, a na froncie znajduję się bezpieczne tworzywo Plexi SAN 3 mm które odporne jest na warunki atmosferyczne. Wszystkie witryny są zamykane na klucz, a kupując kilka gablot ogłoszeniowych jednego modelu wystarczy Ci jeden klucz do otworzenia wszystkich gablot.

  •    

Gabloty ogłoszeniowe dostarczane są w całości złożone, wystarczy wyciągnąć je z kartonu i powiesić na ścianie – wszystkie tablice posiadają otwory montażowe !

  •    

Zewnętrzna tablica ogłoszeniowo informacyjna dostępna jest w kolorze srebrny, antracyt oraz czarny. Dostępne są również różne wielkości gablot zewnętrznych począwszy od najmniejszych mieszczących 1 kartkę formatu A4, do wielkich witryn w których można umieścić 27 kartek A4.

SCS4xA4
4 Przedmioty

Specyficzne kody

related products

16 innych produktów w tej samej kategorii:

group_work Zgoda na pliki cookie