Gabloty zewnętrzne wolnostojące sołeckie

Gabloty zewnętrzne wolnostojące sołeckie

Zewnętrzne gabloty wolnostojące         

Wybierając gabloty ogłoszeniowe zewnętrzne na nogach z oferty sklepu grapa-systems.pl mogą być Państwo pewni najwyższej jakości produktów oraz pełnej odporności tablic na warunki atmosferyczne. Wszystkie zastosowane komponenty gablot dostosowane są do użytku zewnętrznego i przystosowane są do temperatur dodatnich jak i ujemnych. Standardowo tablice ogłoszeniowe zewnętrzne produkowane są z najwyższej jakości aluminium anodowanego które odporne jest na uszkodzenia, a co najważniejsze nie jest malowane proszkowo więc nie dochodzi do uszczerbków na lakierze. Na froncie naszych gablot w zależności od modelu może być bezpieczne szkło hartowane lub tworzywo sztuczne pleksi. Wszystkie gabloty sprzedawane w naszej ofercie są zamykane na klucz.

 

Zewnętrzne tablice informacyjne – wyposażenie dodatkowe

W zależności od modelu gabloty który Państwo wybrali zawsze jest możliwość rozbudowania gabloty tak, aby w 100% spełniały Państwa oczekiwania.  W skład dodatkowych elementów gablot wchodzą miedzy innymi:

Podświetlenie LED w niektórych gablotach dostępne jest w standardzie, a w niektórych gablotach możemy dołożyć takie oświetlenie na specjalne życzenie klienta.

Siłowniki i uchwyty blokujące drzwiczki drzwi gabloty przed opadaniem oraz ułatwiające samodzielną wymianę informacji.

Panele z nazwą firmy lub gminy są dodatkowym elementem który możemy dołączyć do gabloty po wcześniejszym ustaleniu szczegółów.

 

Mocowanie gablot do podłoża

Gabloty zewnętrzne wolnostojące tak zwane gabloty sołeckie dostarczane są w komplecie z aluminiowymi nogami o przekroju profilu 40x60 mm. Standardowo nogami mają długość całkowitą 250 cm, a sugerowana głębokość mocowania nóg w podłożu to 50 cm. Oczywiście na specjalne zamówienie możemy wykonać dłuższe nogi które pozwolą jeszcze głębiej umieścić nogi w podłożu nie zmniejszając wysokości całej konstrukcji.

 

Gabloty dopasowane do Twoich potrzeb

W ofercie firmy Grapa Systems znajdą Państwo różnorodne gabloty ogłoszeniowe począwszy od gablot wewnętrznych po gabloty zewnętrzne wolnostojące. W naszej ofercie dostępne są gabloty z podłożem magnetycznym, korkowym oraz filcowym. Gabloty mogą posiadać być jedno skrzydłowe otwierane w bok lub do góry, mogą być dwuskrzydłowe, na forcie może być pleksa lub szkło hartowane.  Dzięki tak dużej różnorodności tablic ogłoszeniowych z pewnością znajdą Państwo produkt dostosowane do swoich potrzeb. Gdyby jednak była potrzeba wykonania gabloty szytej na miarę z chęcią zaprojektujemy i wykonamy dla Państwa taki produkt. Dostosujemy wymiar, kolor, ilość drzwi, ilość zamków, dodamy oświetlenie, dodatkowy panel z nazwą firmy, a nawet wykonamy gabloty według Państwa projektu.

Komentarze

group_work Zgoda na pliki cookie