• Nowy

Ścianka reklamowa wąska Roll up

Indeks: PAE

295,20 zł
Brutto
240,00 zł
Netto

Wąska Ścianka reklamowa wykonana jest z aluminium i dostępna jest w czetrech wymiarach od szerokości 60 cm do 150 cm. Ścianka banerowa dostępna jest z wydrukiem jedno lub dwustronnym, dzięki czemu jest idealną alternatywą dla popularnych roll-upów. Ściankę reklamową można złożyć i rozłożyć w kilka minut. Ścianka Roll Up dostarczana jest wraz z torbą transportową. Zaletą naszego rozwiązania jest możliwość łączenia kolejnych ramek w zestawy.

Rozmiar
Wariant
Ilość

Ścianka reklamowa wąska to świetne rozwiązanie do prezentacji reklamy na tkaninie i stanowi ulepszenie standardowego Rollupa. Prosta konstrukcja wykonana jest z aluminiowego stelaża z zaokrąglonymi górnymi rogami, osadzonego na metalowej podstawie. System rurowy z systemem zatrzaskowym jest bardzo łatwy w montażu, wystarczy przykręcić podstawę i połączyć rurki, a następnie nasunąć wydruk i zapiąć suwak. Ścianka zapewnia doskonale naciągnięty wydruk jedno lub dwustronny na elastycznej tkaninie. Ścianka reklamowa dostępna jest w czterech wymiarach do wyboru i z opcją wydruku. Wszystkie elementy zapakowane są w torbie transportowej, która dołączona jest do zestawu. Zmiana koncepcji kampanii reklamowej nie stanowi już problemu, wystarczy zmienić tkaninę na nową grafikę i gotowe. 

Wydruk do ścianek tekstylnych wykonany jest na idealnym materiale do drukowania ze 100% poliestru. Druk na miękkiej tkaninie dokonuje się pośrednio metodą termosublimacji, dzięki czemu druk jest trwały, odporny i wysokiej jakości. Specjalna dzianina o gramaturze 230 g/m2 zapewnia elegancką prezentację bez zagnieceń. Nie marszczący się materiał nasuwany jest na lekkie aluminiowe rurki stelaża i zamykany na zamek błyskawiczny. Bezpieczna tkanina o klasyfikacji ogniowej na poziomie B1,  doskonale nadaje się do zastosowań w sklepach, centrach handlowych, imprezach wewnętrznych. Ciężka metalowa podstawa gwarantuje dużą stabilność konstrukcji.

Indeks Szerokość Wysokość Długość Waga
PAE060x200 600 mm 2300 mm 450 mm 4,5 kg
PAE090x200 900 mm 2300 mm 450 mm 5,5 kg
PAE120x200 1200 mm 2300 mm 450 mm 8,2 kg

Najważniejsze cechy: 

- lekki aluminiowy stelaż rurkowy, 

- 4 formaty ścianek do wyboru: 60x230, 90x230, 120x230, 150x230 cm

- łatwa w montażu składana konstrukcja, 

- instalacja ścianki nie wymaga dodatkowych narzędzi, 

- zaokrąglone naroża,

- torba i elementy montażowe w zestawie,

- wydruk jednostronny lub dwustronny, 

- opcjonalnie wydruk na specjalnym materiale,

- nadruk na ognioodpornym materiale tekstylnym wysokiej jakości.

- profil z rurki 25 mm

PAE
100 Przedmioty

Opis

Materiał
Aluminium
Pakowanie
Jednostkowo w torbę
Elementy montażowe
W zestawie
Wersja
Dwustronna

Specyficzne kody

related products

16 innych produktów w tej samej kategorii: