• Nowy

Flaga plażowa Husar

Indeks: PBFBH

49,08 zł
Brutto
39,90 zł
Netto

Maszt flagowy z wydrukiem Husar to totalny bestseller wśród naszych winderów. Flaga ta dostępna jest jako sam masz oraz jako masz z wydrukiem. Winder dostępny jest w 4 wielkościach zaczynając od najmniejszego modelu S o wysokości całkowitej 248 cm, aż po rozmiar XL o wysokości 520 cm. Do flagi reklamowej winder należy oddzielnie dokupić jedną z kilku dostępnych podstaw w zależności od przeznaczenia flagi.

UWAGA: Produkt nie zawiera podstawy - trzeba ją dokupić oddzielnie !

Rozmiar
Wariant
Ilość

Doskonała flaga plażowa w kształcie "Husar" o wysokiej jakości to stabilna, niedroga flaga wykonana z aluminium i włókna szklanego. Niezwykle łatwa do złożenia – w ciągu kilku sekund masz gotową flagę plażową, która wyróżnia się kształtem i rozmiarem, a ponadto jest umieszczona na obrotowym rotatorze! Zaletą naszego rozwiązania jest to, że jest to tylko jeden system, który jest odpowiedni dla dwóch kształtów wydruku – zarówno w kształcie kropli, zaokrąglonej jak i skrzydła. Wybierz wersję z wydrukiem i ciesz się wysokiej jakości rozwiązaniem. Prześlij nam plik graficzny do firmowej flagi reklamowej w kształcie skrzydła, przygotowany wg załączonego szablonu, a resztę wykonamy za Ciebie. Następnie wybierz odpowiedni format, aby Twój przekaz był widoczny. Przygotuj swoją grafikę do flagi w kształcie skrzydła.

Od imprezy plenerowej po centra handlowe i targi wystawiennicze. Flagi reklamowe są wszędzie niezwykle popularne! Jeśli flaga plażowa jest używana na zewnątrz 24/7 i narażona jest na złe warunki pogodowe, minimalna żywotność materiału wynosi około 90 dni.

Podstawa flagi reklamowej nie jest częścią zestawu. Posiadamy różnorodne podstawy, odpowiednie do każdego miejsca. Zarówno na twarde podłoża jak i na trawniki. Wybierz odpowiednią podstawę do flagi reklamowej i dodaj ją do swojego koszyka lub skontaktuj się z nami. Na pewno pomożemy w wyborze. Zaletą flagi plażowej prostej jest to, że jest ona obrotowa i ustawia się zgodnie z kierunkiem wiatru, dzięki czemu jej treść zawsze jest doskonale widoczna.

 

Wymiary flagi reklamowej Husar:

Maszt flagowy z wydrukiem Husar to totalny bestseller wśród naszych winderów. Flaga reklamowa w kształcie skrzydła ta dostępna jest jako sam masz oraz jako masz z wydrukiem. Winder reklamowy dostępny jest w 4 wielkościach zaczynając od najmniejszego modelu S o wysokości całkowitej 248 cm, aż po rozmiar XL o wysokości 520 cm. Do flagi reklamowej winder należy oddzielnie dokupić jedną z kilku dostępnych podstaw w zależności od przeznaczenia flagi.

UWAGA: Produkt nie zawiera podstawy - trzeba ją dokupić oddzielnie !

BFB-S
10 Przedmioty

Specyficzne kody

related products

13 innych produktów w tej samej kategorii: