Tablice suchościeralne-magnetyczne

Tablice suchościeralne-magnetyczne

Tablica korkowa, tekstylna czy suchościeralna – którą wybrać?

W dzisiejszym natłoku obowiązków nietrudno o przeoczenie mniej lub bardziej ważnych spraw. Pierwszym krokiem do sukcesu każdej firmy i biznesu jest dobra organizacja czasu i pracy. Dzięki odpowiednim narzędziom zarządzanie czasem i zadaniami nie będzie trudne i skomplikowane, wręcz skuteczne i banalnie proste. Niezbędną pomocą do perfekcyjnego planowania i monitorowania zadań i projektów oraz udostępniania informacji szerokiemu gronu odbiorców z pewnością będą oferowane przez nas tablice informacyjne. Są niezawodnym i prostym sposobem na dzielenie się ważnymi informacjami, treściami oraz notatkami.

Tablica korkowa

Jedną z najważniejszych cech tablic korkowych jest ich wielofunkcyjność. Za pomocą pinezek w łatwy i szybki sposób wymienisz informacje oraz umieścisz niezbędne materiały. Tablice korkowe występują w różnych wymiarach, dzięki czemu z łatwością wybierzesz produkt dostosowany do pomieszczenia, grona odbiorców oraz funkcji, jaką ma pełnić. W zależności od preferencji wizualnych dostępne są tablice w ramach drewnianych lub aluminiowych. Istotną cechą przy wyborze tablicy korkowej niewątpliwie jest jakość zastosowanego korka – w przypadku wyboru produktu niskiej jakości, może szybko zacząć się kruszyć. Znaczącą cechą tego typu tablic jest również banalnie łatwy montaż – każdy powinien sobie z nim poradzić. Dostępne w naszym sklepie tablice mają załączony zestaw montażowy, co zapobiega zbytecznej wizycie w sklepie budowlanym.

Tablica tekstylna

Świetną alternatywą dla tablic korkowych są tablice tekstylne. Oprócz szerokiego wyboru wymiarów, zostały powleczone wysokiej jakości tkaniną występującą w 14 kolorach, dzięki czemu idealnie można dobrać produkt do wystroju wnętrza. Dodatkową zaletą jest elastyczna powierzchnia, która umożliwia kilkukrotne wpinanie pinezek w to samo miejsce. Nasze tablice tekstylne posiadają ramy z anodowanego aluminium lub z drewna. Pierwsze zabezpieczone są narożnikami z tworzywa, pełniącymi funkcję dekoracyjną, a także zabezpieczającą ostre krawędzie. Drewniana rama natomiast jest sklejana, a następnie zszywana, by zapobiec rozchodzeniu się ramy. Tablice tekstylne wyróżniają się mocną konstrukcją, dobrze przylegają do ściany oraz dzięki kolorowym tkaninom mogą pełnić funkcje dekoracyjne. Charakteryzuje je również łatwy montaż, do każdej tablicy dołączamy zestaw montażowy.

Tablica suchościeralna-magnetyczna

Jedną z największych zalet tablic jest proste i szybkie nanoszenie i usuwanie notatek. Są to tablice z białą lakierowaną powierzchnią o właściwościach suchościeralnych. Oznacza to, że należy po niej pisać specjalnym markerem suchościeralnym, a do wytarcia powierzchni tablicy wystarczy nam zwykła sucha gąbka lub ściereczka. Korzystając z tablicy nie generujemy pyłu tak, jak w przypadku tradycyjnej tablicy kredowej. Tablice suchościeralne posiadają właściwości magnetyczne, dzięki którym, za pomocą magnesów, można przyczepić kartki z notatkami lub inne pomoce dydaktyczne. Nasze tablice magnetyczne [AK4] dostępne są w ramach aluminiowych anodowanych na kolor srebrny. Występują w różnych rozmiarach, dlatego każdy znajdzie produkt według swoich potrzeb. Charakteryzują się bardzo łatwym montażem. W komplecie jest zestaw kołków do jej zawieszenia oraz półka na akcesoria (magnesy, markery bądź gąbka są również dostępne w naszej ofercie).

Komentarze