Gabloty informacyjno ogłoszeniowe

Gabloty informacyjno ogłoszeniowe

Gabloty informacyjne - gdy jakość i design idą ze sobą w parze

Są niezawodne, praktyczne, a przy tym niezwykle eleganckie. Gabloty, bo o nich mowa, to nieodłączny element wystroju każdego biura, urzędu, instytucji, szkoły, szpitala i wielu, wielu innych miejsc. Trudno przecenić ich rolę w prezentowaniu informacji - to najskuteczniejszy, a zarazem najprostszy sposób, by dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Ale powodów, by zaopatrzyć swoje biuro czy lokal w gablotę jest znacznie więcej. Oto tylko część z nich.

Długi okres użytkowania

Gabloty dostępne na stronie sklepu grapa-systems.pl cechuje najwyższa jakość. Dobór sprawdzonych, trwałych materiałów, takich jak aluminium, ocynkowana blacha, pleksa oraz szkło hartowane, które są pozyskiwane wyłącznie od zaufanych dostawców, gwarantuje, że produkty są trwałe, odporne na uszkodzenia, a tym samym będą pełnić swoją funkcję przez wiele lat.  

Informacja widoczna i... dobrze strzeżona

Wybierając gablotę, zyskujesz pewność, że Twoja informacja szybko dotrze do szerokiego grona osób. Ogłoszenie, grafik, fragment aktu prawnego, a może ekspozycja reklamowa? Twój przekaz zawsze będzie donośny i doskonale widoczny. Gablota ponadto ochroni Twoją ekspozycję przed zabrudzeniami i zagnieceniami, a w przypadku gablot zewnętrznych -  również trudnymi warunkami atmosferycznymi. Zamontowane zamki zamykane na klucz ustrzegą natomiast dane przed dostępem do nich osób nieupoważnionych.

Dla każdego coś dobrego 

Na stronie grapa-system.pl każdy odnajdzie idealną dla siebie gablotę. Sklep oferuje zarówno gabloty zewnętrzne, jak i wewnętrzne, posiadające podłoże korkowe oraz magnetyczne. W zależności od indywidualnych potrzeb i preferencji Klient ma także możliwość wyboru spośród produktów wiszących i wolnostojących. Najbardziej wymagającym sklep proponuje natomiast rozwiązania niestandardowe, tj. wyprodukowanie gabloty na specjalne zamówienie, z uwzględnieniem życzenia Klienta odnośnie rozmiaru, kierunku otwierania drzwi oraz materiału frontu. 

 

Jaką gablotę informacyjną wybrać ?

Gablota do użytku wewnątrz budynku czy jednak na zewnątrz ?

Podczas wyboru gabloty ogłoszeniowej zastanawiają się Państwo jaki model wybrać i czym się kierować. Pierwszą najważniejszą decyzją jest wybór gabloty wewnętrznej lub zewnętrznej. Gabloty informacyjne zewnętrzne wyposażone są w dodatkowe uszczelki zapewniające szczelność i odporność na warunki atmosferyczne.

 

Jaka wielkość będzie odpowiednia na nas ?

Wielkość zamawianej gabloty informacyjno-ogłoszeniowej zależy głównie od indywidualnych potrzeb klienta. Dla ułatwienia wyboru podzieliliśmy wielkość naszych gablota na ilość mieszczących się kartek A4. Nasze najmniejsze gabloty ogłoszeniowe mieszczą 1 kartkę formatu A4, a największe aż 27 kartek A4. Wybór jest ogromny – jeżeli wahają się Państwo nad odpowiednim formatem to zapraszamy do kontaktu telefonicznego 728-937-007 lub mailowego info@grapa-systems.pl. Nasi pracownicy chętnie pomogą wybrać gablotę ogłoszeniową specjalnie do Państwa potrzeb.

 

Szkło czy pleksa ?

Nasze gabloty wykonujemy z najwyższej jakości aluminium anodowanego, a na froncie drzwi znajduję się bezpieczne szkło hartowane lub najwyższej jakości pleksa. Jedno i drugie rozwiązanie jest bezpieczne, trwałe i spełnia wszystkie wymagania jakie stawiamy naszym gablotom informacyjnym.  Wybierając szkło hartowane lub plekse mogą być Państwo pewni, że gabloty ogłoszeniowe będą wisiały latami i spełniały w 100% swoje zadanie.

 

Nie da się ukryć, że gabloty to produkty bardzo wdzięczne. Choć prezentując informacje, same skromnie usuwają się w cień i stają się jedynie tłem dla grającej pierwsze skrzypce ekspozycji, to zachowują przy tym swój subtelny urok i elegancję. Niewątpliwie sprawdzą się w każdym miejscu, bo są dowodem na to, że jakość i design mogą iść ze sobą w parze.

 

Komentarze

group_work Zgoda na pliki cookie