• Nowy

Dwustronna Ścianka Reklamowa XL Podświetlana LED Brightbox 300x240 cm

Indeks: BBOXXL300x240

7 011,00 zł
Brutto
5 700,00 zł
Netto

Dwustronna podświetlana LED ścianka reklamowa o wymiarach 300x240 cm. Ścianka reklamowa SEG wykonana jest z profili aluminiowych, a wydruki drukowane są na specjalnym materiale do systemów podświetlanych. W każdy wydruk wszyta jest po obwodzie uszczelka silikonowa, która pozwala w łatwy sposób na zamocowanie wydruku w profilu aluminiowym. Ścianka reklamowa 300x240 cm dostarczana jest w niewielkiej torbie transportowej, a czas złożenia ścianki wynosi kilka minut. Profil wykonany jest z aluminium i anodowany na kolor srebrny.


Wybierając opcję "Kaseta + wydruk" otrzymują Państwo stojak z dwoma wydrukami.

Wariant
Ilość

Podświetlana dwustronna ścianka reklamowa do prezentacji materiałów w formacie 300x240 cm. Zachwycające wzornictwo w przystępnej cenie sprawia, że ścianka reklamowa LED ma nieskończenie wiele zastosowań. Ścianka SEG sprawdzi się zarówno jako podświetlany baner w sklepie, jak również jako ścianka podczas imprezy targowej. Z kasetonem podświetlanym wyposażonym w boczne oświetlenie LED masz pewność, że Twój przekaz będzie zawsze jasny! Uzupełnij swoje stoisko o dodatkowy element z naszej bogatej oferty systemów wystawienniczych!

Wydruk przygotowany jest na specjalnym materiale do podświetlanych systemów wystawienniczych. Jest to tkanina 100% poliester o gramaturze 180 g/m2 z żywiczną powłoką rozpraszającą światło. Oferowany przez nas materiał do podświetleń posiada klasę ognioodporności B1 i jest idealnym, a przede wszystkim bezpiecznym materiałem do stosowania w centrach handlowych, na wystawach i eventach odbywających się we wnętrzach. Plakat ma wszytą po obwodzie silikonową uszczelkę, która umożliwia wpięcie grafiki w szczelinę ramy aluminiowej. Nadruk na tkaninie graficznej odbywa się metodą termosublimacji, dzięki czemu zapewnia wysokiej jakości efekty wizualne oraz jest bardzo odporny na czynniki zewnętrzne. Sublimacja barwnikowa to sposób na atrakcyjny odbiór, doskonały wygląd i brak obawy o pęknięcia lub uszkodzenia grafiki podczas użytkowania. Wydruk jest w formacie 300x240 cm.

Najważniejsze cechy kasetonu podświetlanego LED XL:

- dwustronna podświetlana prezentacja, 

- duży wymiar ścianki aż 300x240 cm

- wąska konstrukcja z profilu o szerokości 120 mm, 

- prosty i szybki montaż,

- łatwe łączenie kolejnych profili

- kaseta posiada obracające się stopki,

- zintegrowane oświetlenie LED umieszone na profilu, 

- opcjonalnie do kupienia z wydrukiem, 

- prosta wymiana grafiki wyposażonej w silikonowe krawędzie,

- mobilny system ekspozycyjny w zestawie z torba transportową

- kompaktowa wielkość opakowania - profile są łączone dzięki czemu torba ma niewiele ponad 100 cm

BBOXXL300x240
10 Przedmioty

Opis

Materiał
Aluminium
Elementy montażowe
W zestawie
Wersja
Dwustronna
Wysokość
240 cm
Szerokość
300 cm
Głębokość
37,5 cm
Oświetlenie
LED
Waga netto
21,40 kg

Specyficzne kody

related products

15 innych produktów w tej samej kategorii: