• -10%
Wewnetrzna gablota korkowa 1xA4 Wewnetrzna gablota korkowa 1xA4

Wewnętrzna Gablota Korkowa 1xA4

Indeks: SCXSC1xA4

144,00 zł
Netto
160,00 zł
144,00 zł
Zniżka 10%

Korkowa gablota informacyjna zamykana na klucz wykonana z anodowanych aluminiowych profili. Plecy gabloty wykonane są z  blachy pomalowanej na której znajduję się korek. Idealne rozwiązanie na klatki schodowe, do biur

Ilość

Tradycyjna gablota korkowa w ramie aluminiowej jest jedną z najbardziej popularnych form prezentacji ogłoszeń i informacji w biurach, urzędach, szkołach, na korytarzach i klatkach schodowych. Precyzyjnie i estetycznie wykonana kontrukcja posiada wypełnienie z naturalnego korka. Wewnętrzna gablota korkowa przeznaczona jest na 6 kartek A4, które mocuje się pinezkami. Wymiana ogłoszeń, informacji czy plakatów jest szybka i bezproblemowa. Drzwiczki z pleksi o grubości 3 mm zamykane są na uniwersalny kluczyk i otwierają sie na bok na zawiasach. Tworzywo PleksiSan zapewnia doskonałą widoczność informacji, a plastikowe narożniki - bezpieczeństwo użytkowania.  Odległość między oszkleniem a korkiem wynosi 10 mm. Gablota korkowa dostępna jest również w innych wymiarach odpowiadających wielkokrotności formatu A4. Jednym uniwersalnym kluczykiem można otwierać i zamykać gabloty o formacie np. 2xA4, 3xA4, 4xA4 oraz pozostałych z tego modelu. Większe gabloty posadają zamknięcie na dwa zamki. Gabloty wewnętrzne korkowe możemy wieszać w zatłoczonych miejscach, w których zawartość powinna być bezpieczna, a wymiana kartek nie sprawiała problemów.

Klasyczne gabloty korkowe znajdują zastosowanie w firmach prywatnych, placówkach publicznych, oświatowych, medycznych, we wspólnotach i spółdzielniach mieszkaniowych. Aluminiowa tablica korkowa świetnie dopasuje się do każdego rodzaju wnętrz, zarówno tych domowych. Przyczepianie najważniejszych elementów i informacji pójdzie gładko i bez zarzutu, wystarczą do tego szpilki lub pinezki.

Najważniejsze zalety gabloty:

  • zamykana na klucz,

  • możliwość wieszania w pionie i poziomie,

  • korkowe podłoże z możliwością przypinania kartek pinezkami,

  • bezpieczne narożniki,

  • elementy montażowe w zestawie,

  • możliwość zakupu wersji ogniotrwałej  - zapytaj sprzedawcy !

Wymiary:

Szerokość: 27 cm

Wysokość: 35 cm

Głębokość: 2,6 cm

SCXSC1xA4
90 Przedmioty

Opis

Kolor
Srebrny
Materiał
Aluminium
Wersja
Jednostronna
Wysokość
350 mm
Szerokość
271 mm
Panel przedni
PlastiK SAN
Narożniki
Zaokrąglone
Gwarancja (m)
24
Długość
26 mm
Waga netto
0,88 kg
Waga całkowita
1,15
Panel tylni
Korek

Specyficzne kody

related products